نحوه ارسال سفارش

از آنجا که یکی از مهم ترین مراحل خرید در فروشگاه های آنلاین، ارسال سفارشات می باشد فروشگاه اینترنتی طرح نگاران توجه خاصی به آن دارد تا لذت خرید متفاوتی را برای کاربران خود فراهم کند. بطور معمول ارسال سفارشات به دو روش زیر انجام می شود.

۱- ارسال سریع کالا

کلیه سفارشات ثبت شده که پرداخت آنها از طریق درگاه اینترنتی باشد در الویت است و در پردازش و ارسال آن سفارشات تسریع خواهد شد. ارسال سفارشات با این روش به شرح زیر می باشد:
•  سفارشاتی که قبل از ساعت ۱۵:۳۰ روزهای شنبه تا چهارشنبه و ۱۱:۳۰ روز پنج شنبه ثبت شده اند پس از تایید پردازش انبار و اطمینان از موجود بودن کالا، در اولین روز کاری بعد ارسال خواهد شد.
•  سفارشاتی که بعد از ساعت ۱۵:۳۰ روزهای شنبه تا چهارشنبه و ۱۱:۳۰ روز پنج شنبه ثبت شده اند پس از تایید پردازش انبار و اطمینان از موجود بودن کالا، ۴۸ ساعت بعد ارسال خواهد شد.
•  سفارشات ثبت شده در ایام تعطیلات رسمی در اولین روز کاری بعد از تعطیلات پردازش می گردد و حداکثر پس از ۴۸ ساعت ارسال می شوند.

۲- ارسال عادی کالا

کلیه سفارشات ثبت شده که پرداخت آنها از طریق درگاه اینترنتی نباشد خارج از الویت است و ۴۸ ساعت پس از آن روز ارسال خواهد شد.

نکات ضروری جهت ارسال سفارش

•  در شرایط غیر قابل پیش بینی مانند بدی آب و هوا و یا روزهای شلوغ و پرازدحام آخر سال و … زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌ های فوق صورت نگیرد.
•  لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور در هنگام تحویل سفارش، کنترل شود.
•  مکان تحویل کالا، نشانی است که کاربر در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می کند این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل کالا به حامل آن به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
•  پس از حمل هر محموله، شماره قبض بار (شماره رهگیری) و مشخصات حامل محموله برای خریدار پیامک می شود.
•  از آنجا که حمل کلیه سفارشات توسط شرکت های حمل کننده مانند پیک بادپا، تیپاکس و … می باشد فروشگاه اینترنتی طرح نگاران پس از تحویل بار به حامل آن، هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل ندارد.
•  مدت زمان تحویل محموله ها در مراکز استان و شهرستان ها بجز تهران بین دو تا پنج روز کاری می باشد.
•  معمولاً هزینه حمل برای مراکز استان و شهرستان ها بجز تهران بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت حمل کننده و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی طرح نگاران هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

شرکت های حمل کننده
برخی از شرکت های حمل کننده ای که موسسه طرح نگاران از خدمات آنها استفاده می کند به شرح زیر می باشد:

محدوده شهر تهران

نام حمل کننده شماره تماس آدرس سایت
اسنپ باکس ۰۲۱-۹۶۶۱۲۷۰۰ www.snapp.ir
پیک بادپا ۰۲۱-۸۲ ۸۲ www.peikebadpa.ir
الوپیک ۰۲۱-۸۸ ۸۷ ۵۵ ۸۱ www.alopeyk.com

مراکز استان و شهرستان ها بجز تهران

نام حمل کننده شماره تماس آدرس سایت
تیپاکس ۰۲۱-۸۴ ۵۷ www.tipaxco.com
کالارسان ۰۲۱-۴۷ ۶۲ ۸۴ www.kbkco.net
حمل و نقل وطن ۰۲۱-۵۵ ۱۸ ۷۲ ۷۲
۰۲۱-۵۵ ۱۸ ۷۳ ۷۳
www.vatan-group.ir